2016 جولای 11

ما رتبه های ارسال سیگنال های معاملاتی  5MQL ، که شما به راحتی می توانید با استفاده از تب " سیگنال در پایین پایانه 4МТ و 5МТ مشترک ادامه خواهد داد. به عنوان یک یادآوری ، این سرویس یک جایگزین بسیار موثر تجارت خود را - به صورت دستی و یا با کمک از مشاوران . مشکل اصلی در اینجا این است انتخاب آن استراتژی ارزش به مشترک کرد. در حال حاضر حدود پنج هزار استراتژی ها بر روی ' پنجره نمایش ، ارائه ، و انتخاب آنهایی که ، و در نتیجه سود پایدار ، به جای در از دست دادن سپرده یک بار، کاملا به چالش کشیدن .

به طور معمول، جان گوردون - متخصص در امنیت سرمایه گذاری و تحلیلگر برجسته در شرکت کارگزار NordFX ، تجزیه و تحلیل اشتباهات، اغلب توسط سرمایه گذاران ، به اشتراک هر سیگنال داده می شود، است اقدام به عنوان مشاور ما در رابطه با این سرویس است.

 

زیر نتایج حاصل از ترجیحات ژوئن از مشترکان / سرمایه گذاران به شرح زیر است :

محل

 

نام سیگنال

 

رشد،

٪

 

تعداد مشترکان

 

قیمت اشتراک $ در هر ماه

 

              ۱

            گر معامله Menjadi  PAMM 144842  

75

430

      رایگان

            ۲

پیکان

1461

204

20

            ۳

فارکس سود پایدار

10562

199

30

            ۴

کوچک به پول بزرگ

341

179

34

            ۵

                Q2FX

1748

119

50

            ۶

گروه سرمایه گذاری لمر

742

106

75

            ۷

           و  سیتکا   2  مستغلات

1013

104

30

            ۸

       فارکس LVIK  Commo

26

75

      رایگان

           ۹

1A سود روزانه

1152

64

20

          ۱۰

          Y2016

1491

63

50

 

برای شروع جان گوردون " "، ارائه می دهد ، "اجازه دهید به برخی از آمار فعالیت و در مقایسه با ماه قبل، صفحه 10 توسط 60 ٪ را تمدید کرد. بنابراین ارائه دهندگان قبلی باقی مانده در لیست بالا عبارتند از:

هنوز در رتبه   1   MenjadiTrader PAMM 144842

گروه سرمایه گذاری لمر    ششم محل تا هفتم جلواز روبه حرکت مرحله یک سیگنال

                                                                                     .

کوچک به پول بزرگ برعکس، یک مکان کاهش یافته است و در حال حاضر دارای موقعیت چهارم

- و سیگنال  ، که از هشتم جای خود را به پنجم تغییر داده.

 

با توجه به بقیه سیگنال ها که قبلا جزو 10 سیگنال برتر بودند همکنون وضعیتشان به شرح زیر میباشد:

- پروژه فیوژن از ششم به جای سی و سوم در رتبه بندی از محبوبیت در میان مشترکین نقل مکان کرد.

- 06143CB تغییر نام داد و سه تایی 003 نوع AA، و دادن مواضع خود ، در حال حاضر دارای جای بیست و چهارم جای دهم .

- خط سبز از جمله سیگنال های بود و نه حتی در۱۰  سیگنال     برتر اما در برتر   سیگنال ۳    در طول چند ماه، در حال حاضر آن را نه تنها از تیم رهبران رها اما تقریبا تمام مشترکین خود از دست داده، نشان دادن یک

، کاهش ۹۷٪ از سپرده؛

- پوند استرالیا رئال در محل ۳۶ در مقابل ۲ قبلی ظاهر شد .

–آسیا تعادل  رتبه ۳۷   قبلا رتبه ۹ 

 

 

- MAXI سیگنال که بیشترین کاهش در امتیاز نشان داد ، آن را از محل 6 به 57 پایین حرکت داد "

" لازم به ذکر است که پیش بینی های ما را به عنوان به قابلیت اطمینان از یک سیگنال داده شده "، ادامه تحلیلگر NordFX ، "بیشتر حرکت کردن. و سیگنال های آن، مثبت شده توسط ما توصیه می شود ، معمولا به راحتی می توانید ایستاده و تیک کنار حتی تیزترین نوسانات نرخ متقابل ، حتی آنهایی که در طول Brexit دیده می شود. با این حال ، متاسفانه، اغلب سرمایه گذاران را انتخاب نمایید سیگنال کاملا دیگر ، تنها از طریق ارقام سود هدایت و بدون توجه به درخواست های ما برای محتاط بودن را ، که منجر به نتایج بسیار ضعیف . برای مثال، من می خواهم به استناد آنچه که ما در مورد سیگنال های خط سبز سه ماه پیش ، در ماه مارس گفت :

در نظر بگیرید : "من قبلا  نوشتم:" این سیگنال تنها 12 هفته است، حداکثر افت سرمایه آن 53٪ است ، و از جمله تماس های نزدیک دو برابر بیش از سه ماه اتفاق افتاده است. در وب سایت ارائه دهنده سیگنال را ، این رقم حتی بیشتر نگران کننده 63٪ است. زمان نشان خواهد داد که آیا من درست یا غلط هستم اصرار    کنم می  بسیار محتاط با این سیگنال برخورد  شود

"زمان ثابت  کرد حق با من بود و به جای رشد قبلی  ۷۰۰ ٪ ارقام ژوئن از دست دادن ۶۵ ٪ با حداکثر افت سرمایه۹۶٪ نشان داد.

به طور کلی، در حالی که انتخاب سیگنال برای اشتراک ، " جان گوردون می گوید:" من از به تجزیه و تحلیل سیگنال های دیگر از همین نویسنده است. ما ممکن است سیگنال پوند تالار از این سیگنال را، که در میان ۱۰   سیگنال برتردر ماه مه، به عنوان مثال. به غیر ، نویسنده آن ارائه می دهد برای عضویت در دو سیگنال بیشتر : مخلوط نسخه ی نمایشی و لندن هاوک نیازی به گفتن نیست ، که سیگنال اول، عامل بر روی یک حساب آزمایشی، نشان می دهد که رشد بسیار چشمگیر سپرده - 1200 ٪ در کمی بیش از یک سال اما خروج . نیز قابل ملاحظه است - 81٪ است، که یک علت نگرانی های جدی و اگر به حساب ، که شما برای اشتراک استفاده کنید، همچنین شامل یک جایزه از کارگزار خود ، با چنین افت سرمایه آن را تقریبا 100٪ به احتمال زیاد به صفر می شود .

 

سیگنال دوم - لندن هاوک - در حساب واقعی عامل، آن است که تنها 7 هفته ، آن را نشان می دهد رشد 24 ٪ است، اما این نامه حداکثر افت سرمایه در حال حاضر علامت بالا 53٪ تست شده است. نتیجه گیری واضح بهار را به ذهن . و بیش از 80 ٪ از سرمایه گذاران در حال حاضر به نتیجه گیری آمده ، پس از لغو اشتراک به پوند تالار و مستغلات.

برای مثال سیگنال دیگری که فقط با سود دهی خود را شگفت زده Panen سود ، به علاوه 9113 ٪ در کمتر از یک سال - و یا  و حداکثر افت سرمایه چنین رشد است کاملا قابل قبول - 50٪ از سپرده. این یک نتیجه عالی اما برای چند ، BUTS 'است.

یکی از اولین چیزی است که من پاسخ " تسمه زیر گردن اسب معکوس" - تاکتیک های تجاری که در آن برای اولین بار نویسنده از سرعت ، یک سیگنال سود سپرده با خطر بالا، و سپس به شدت کند می کند. با چنین طرح ، تنها کسانی که سرمایه گذاران به سیگنال در آغاز عمر خود دریافت سود اصلی را امضا کردند. و در اینجا نمونه ای از Panen سود بسیار گویا است : سپتامبر 2015 - به همراه 290 ٪، اکتبر - به علاوه 238 ٪، نوامبر - 8٪ و بیشتر از 9 تا 27 ٪ در هر ماه .

به عنوان یک کل و با چنین چهره اشتراک می توانید تبدیل به بسیار سودآور است، اما دوم "اما" ، این است که خروج 50 درصد می رسد زمانی که رشد 300٪ نزدیک بود وجود دارد، اما در طول ماه با افزایش و نه تدریجی سپرده 20-25٪.

 

البته، درجه ای از خطر قابل قبول است توسط سرمایه گذار خود و هیچ کس دیگری تعیین می شود. من فقط در تلاش برای کمک به ارزیابی دقیق از تعادل بین این خطر و سودآوری است.

بیایید فرض کنیم که شما را به Panen سود از 2016/06/01 امضا شده بود . برای این ماه رشد سپرده حدود 25 درصد ساخته شده، و خروج - 50٪. هزینه اشتراک - 30 USD / در هر ماه. به طوری که شما می توانید در یک ماه با صفر نتیجه را ترک کنند، سپرده اولیه خود باید 120 USD است. خطر از دست دادن باعث می شود 50 درصد از 120 USD، که 60 دلار، به علاوه 30 دلار پرداخت برای اشتراک ، کل 90 دلار است. اما اگر سپرده خود را باعث می شود، اجازه دهید بگویم، 1200 USD به جای 120 ، از آن خواهد شد یک سناریوی مختلف و جذاب تر، "- جان گوردون از NordFX خلاصه. " خاص و یک مزیت بزرگ خدمات " سیگنال " است در ثابت هزینه اشتراک، صرف نظر از اندازه سپرده سرمایه گذار . بنابراین، با سپرده در حال رشد بالاتر ، نه تنها مطلق، سود پولی در حال افزایش است ، بلکه سود نسبی، به عنوان درصد از سرمایه اولیه بیان می شود، خطر است، نسبت، کاهش، که خبر خوبی برای هر سرمایه گذار " .


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را دنبال کنید (در شبکه های اجتماعی)