2018 ژوئن 4

مشتریان عزیز، مفتخریم خدمت‌تان اعلام کنیم که سرویس RAMM راه‌اندازی شده است؛ پلتفرمی خاص برای معامله‌گری و سرمایه‌گذاری که با استفاده از آن، می‌توانید سطح ریسک‌تان را در حدی قابل قبول نگاه دارید.

سیستم RAMM (مدل مدیریتی تخصیص ریسک یا ) مدلی کاملا جدید برای سرمایه‌گذاری است. این سیستم روی ویژگی‌های برتر سیستم PAMM و همچنین، جدیدترین متدهای مدیریت ریسک بنا شده است. سیستم RAMM، هم ویژگی‌های PAMM را دارد و هم این که می‌توان با آن، سیگنال‌های معاملاتی را کپی کرد. البته این سیستم، نسبت به پلت‌فرم‌های مشابه مزایای شگرفی هم دارد که نمی‌توان از آن‌ها غافل شد.

این سرویس باعث می‌شود که با یک حساب کاربری و در یک زمان، بتوان در چند استراتژی معاملاتی سرمایه‌گذاری کرد. البته امکان این که سرمایه‌گذار به شخصه (یا حتی با کمک برنامه‌های expert advisor) معامله کند هم وجود دارد. بنابراین، می‌توانید هم به عنوان یک سرمایه‌گذار و هم به عنوان یک معامله‌گر، درآمد داشته باشید.

سیستمِ RAMM، با همتایانش تفاوت مهم و دیگری هم دارد. با این سیستم، از سرمایه محافظت می‌شود. این سرمایه‌گذار است که در سیستمِ RAMM، سطح محافظت از سرمایه را تعیین می‌کند. همین که میزان ضرراز این سطح تجاوز کند، معاملات به طور خودکار و بلافاصله متوقف می‌شود.

می‌توانید در کابینه‌ی معامله‌گرتان یک حساب RAMM باز کنید. برای این که معامله‌گر و مدیر سرمایه باشید، نیاز است که ۵۰ دلار در حساب RAMM خودتان داشته باشید. همچنین می‌توانید با ۱۰ دلار، حساب سرمایه‌گذاری داشته باشید. می‌توانید تمام ابزارها را با اهرم ۱:۱۰۰۰ معامله کنید؛ ابزارهایی که شامل ارزهای دیجیتال هم می‌شوند.

می‌توانید به صفحه‌ای که برای این سرویس در سایت‌مان داریم بروید و اطلاعات جزیی‌تری را درباره‌ی RAMM به دست بیاورید. برای این که، روی این لینک کلیک کنید: https://ramm.nordfx.com


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را دنبال کنید (در شبکه های اجتماعی)