2018 ژوئن 10

مشتریان عزیز،مفتخریم خدمت‌تان اعلام کنیم که در تمام حساب‌ها، سیستم جدیدی برای معامله‌ی ارزهای دیجیتال به وجود آمده است. این سیستم، یک سیستم معاملاتی نقطه به نقطه است. مشتریان می‌توانند در این سیستم معامله‌ی ارزهای دیجیتال را منحصرا با یکدیگر انجام دهند. این کار، از طریق پلت‌فرم MT4 انجام می‌شود.  این سیستم معاملاتی کاملا شفاف است: هر سفارش قیمت معینی، برای تمام پیشنهاددهنده‌ها قابل رویت است.

اسپردها را بازار تعیین می‌کند: این کار با سفارش‌های قیمت معینی انجام می‌شود که معوق باشند؛ دقیقا مثل معاملاتی که در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود. کمیسیون‌ها به دو نوع تقسیم می‌شوند:

۱.  کمیسیونِ سازنده برای سفارش‌های قیمت معین یا سفارش‌های معوق، که باعث افزایش عمق بازار می‌شوند. این کمیسیون‌ها منفی و برابر با -۰.۰۲ درصد از حجم تراکنش هستند. زمانی که سفارش اجرا شود، این کمیسیون به معامله‌گر پرداخت خواهد شد.

۲. کمیسیونِ گیرنده که برای سفارش‌های قیمت بازار (سفارش‌های آنی) است و باعث می‌شود تا سفارش‌ها عمق بازار را کاهش ندهند. این کمیسیون، کمترین میزان در بازار را دارد و ۰.۰۹ درصد حجم تراکنش است.

بنابراین می‌توانید از همین الان، سفارش‌های معوق (سفارش‌های با قیمت معین) را داخل اسپرد بگذارید و درآمد کسب کنید. می‌توانید این کار را چه با معامله‌ی فروش و چه با معامله‌ی خرید انجام دهید. همچنین اگر کار ساختنِ بازار برایتان مفید نبود، می‌توانید مثل گذشته به معامله‌گری بپردازید و معاملات‌تان را به قیمتِ بازار انجام دهید.

مارجین موردنیاز نسبتا پایین مانده است. به عنوان مثال برای این که پوزیشنی با ۱ بیت‌کوین (۱ لات) باز کنید، فقط ۳۰۰ دلار نیاز خواهید داشت.

در حال حاضر، ۱۴ ارز دیجیتال در این سیستم (شامل مشهورترین ارزها) برای مبادله در برابر دلار آمریکا در دسترس هستند. ما معاملات روی ۴ شاخص را هم در این سیستم فراهم کرده‌ایم. این شاخص‌ها دو گروه از ارزهای دیجیتال را با هم ترکیب می‌کنند.

می‌توانید اطلاعات بیشتر را در صفحات مشخصات حساب ببینید.

برای حساب‌های FIX https://nordfxiran.com/trading_account_fix.html

برای حساب‌های PRO https://nordfxiran.com/trading_account_pro.html

برای حساب‌های ZERO https://nordfxiran.com/trading_account_zero.html

همچنین، می‌توانید پاسخ سوالات‌تان را از بخش پشتیبانی بگیرید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را دنبال کنید (در شبکه های اجتماعی)