2018 دسامبر 7

در انتهای نوامبر ۲۰۱۸، FinExpo نمایشگاهی تخصصی را با موضوع فارکس و در شهر «هو چی مینِ» ویتنام برگزار کرد. این نمایشگاه بیش از هزار شرکت‌کننده و بازدید‌کننده را گرد هم آورد. شرکت NordFX در بخشی از این رویداد بزرگ حضور داشت تا محصولات خودش را هم برای معامله‌گران و هم برای سرمایه‌گذاران، در معرض نمایش بگذارد.

متخصصین NordFX علاوه بر خدمات معاملات سنتی معاملات بازار فارکس، آخرین پیشرفت‌ها را در معامله‌ی ارزهای دیجیتال و شاخص‌هایشان با MetaTrader ۴ و۵ معرفی کردند. همچنین، فرصت‌های متنوعی که برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری تخصصی شرکت وجود داشت هم به نمایش گذاشته شد.

سه مورد از این صندوق‌های سرمایه‌گذاری شامل پیشروترین شرکت‌های صنعتی دنیا هستند؛ شرکت‌هایی مثل آمازون، نایک، بویینگ، کوکاکولا، مک‌دونالد، اپل، مایکروسافت، اینتل، مسترکارت، ویزا، گوگل، فیس‌بوک و بسیاری از شرکت‌های دیگر. این صندوق‌ها علاوه بر بالاترین اعتبار و بهترین چشم‌انداز ممکن، نیاز به مبلغ کمی هم برای سرمایه‌گذاری دارند. بنابراین، مشتری‌های NordFX، حتی اگر سرمایه‌ی اندکی هم داشته باشند، می‌توانند از مزایای مدیریت حرفه‌ای سبد سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

به منظور آشنایی هرچه دقیق‌تر معامله‌گران ویتنامی با محصولات شرکت، پس از نمایشگاه سمیناری برگزار شد. در این سمینار، توجه زیادی به سوی خدمات RAMM جلب شد. این سرویس، پلت‌فرم منحصر به فردی برای نسخه‌برداری از روی سیگنال است که به شما اجازه می‌دهد سطح ریسک مورد قبول را به طور خودکار کنترل کنید.

علاوه بر این رویدادها، جلساتی هم با شرکای فعلی و بالقوه‌ی IB برگزار شد که شرکت‌کنندگان در آن، درباره‌ی مزایای برنامه‌ی همکاری در فروش دو لایه‌ای و راه‌های پیشرفت شرکت تبادل نظر کردند.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را دنبال کنید (در شبکه های اجتماعی)