Pro-Industry Fund
درآمد سال قبل 14%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 500 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 6 ماه تا یک سال

این صندوق، سهام شرکت‌هایی عظیم صنعتی را در خود دارد که بهترین دورنمای رشد را دارند. مشارکت مدیران باعث می‌شود که این صندوق، بتواند بیشترین سود ممکن را از این سرمایه‌گذاری دریافت کند. شفافیت و آزادی عمل مطلق برای مدیریت سرمایه‌ها، باعث می‌شود که سرمایه‌گذار کنترل کاملی بر شرایط داشته باشد.

Pro-TECH Fund
درآمد سال قبل 56%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 1000 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 6 ماه تا یک سال

این صندوق، سهام شرکت‌هایی را در خود دارد که پیشروی دنیای تکنولوژی باشند و بهترین کارایی را در صنعت‌شان داشته باشند. مدیریت حرفه‌ای سرمایه، شما را قادر می‌سازد تا زمانی که بازار کاهشی است، از ضرر و زیان جلوگیری کنید و سودتان را به حداکثر برسانید. سرمایه‌گذار می‌تواند تصویر کاملی داشته باشد که چه چیزی در حال اتفاق افتادن است. همچنین هر زمانی که بخواهد، می‌تواند سرمایه‌اش را برداشت کند یا این که آن را افزایش دهد.

Pro-Expert Fund
درآمد سال قبل 28%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 3000 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 6 ماه تا یک سال

صندوق «حرفه‌ای»، سهام بزرگترین شرکت‌های دنیا را از حوزه‌های مختلف گردآوری کرده است؛ سهم‌هایی که بیشترین ظرفیت رشد را دارد. مدیریت حرفه‌ای بازار بسته به شرایط، به شما اجازه می‌دهد که بیشترین سود ممکن را از بازار کسب کنید. می‌توانید هر زمانی که بخواهید، مبالغ را از حساب‌تان برداشت یا به آن واریز کنید.

توجه!

سودی که در مثال‌ها برای گذشته‌ی محصولات مالی آورده شده و کارایی مالی‌شان، لزوما در آینده وجود نخواهد داشت. اعداد مربوط به تمام محصولات سرمایه‌گذاری بر حسب دلار آمریکا بیان شده‌اند.

ما را دنبال کنید (در شبکه های اجتماعی)