صندوق تخصصی حرفه‌ای
صندوق تخصصی حرفه‌ای
درآمد سال قبل 14.1%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 1000 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 3 ماه تا یک سال

صندوق «حرفه‌ای»، سهام بزرگترین شرکت‌های دنیا را از حوزه‌های مختلف گردآوری کرده است؛ سهم‌هایی که بیشترین ظرفیت رشد را دارد. مدیریت حرفه‌ای بازار بسته به شرایط، به شما اجازه می‌دهد که بیشترین سود ممکن را از بازار کسب کنید. می‌توانید هر زمانی که بخواهید، مبالغ را از حساب‌تان برداشت یا به آن واریز کنید.

صندوق صنعت حرفه‌ای
صندوق صنعت حرفه‌ای
درآمد سال قبل 137.2%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 2000 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 6 ماه تا یک سال

این صندوق، سهام شرکت‌هایی عظیم صنعتی را در خود دارد که بهترین دورنمای رشد را دارند. مشارکت مدیران باعث می‌شود که این صندوق، بتواند بیشترین سود ممکن را از این سرمایه‌گذاری دریافت کند. شفافیت و آزادی عمل مطلق برای مدیریت سرمایه‌ها، باعث می‌شود که سرمایه‌گذار کنترل کاملی بر شرایط داشته باشد.

صندوق کرونا پلاس
صندوق کرونا پلاس
درآمد سال قبل -18.3%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 500 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 3 ماه تا یک سال

این صندوق سرمایه‌گذاری برای افرادی مناسب است که انتظار دارند میزان همه‌گیری ویروس کرونا و حوادث مرتبط با آن در بازارهای سهام در سال ۲۰۲۱ کاهش پیدا کنند. واکسن‌های گوناگونی تابه‌حال ساخته شده‌اند، دولت‌ها بیشتر از سال قبل آماده مقابله با کرونا شده‌اند و اگر شما این شرایط را دلیل خوش‌بینی می‌دانید، این صندوق برای شما مناسب است!

این صندوق از سهم‌های زیر تشکیل شده است: Boeing Co (BA)، Chevron Corp (CVX)، American International Group Inc (AIG)، Exxon Mobil Corp (XOM)، Hilton Worldwide Holdings Inc (HLT)، Citigroup Inc (C)، AT&T Inc (T)

صندوق تداوم کرونا
صندوق تداوم کرونا
درآمد سال قبل 51.8%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 500 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 3 ماه تا یک سال

این صندوق سرمایه‌گذاری برای کسانی مناسب است که انتظار دارند همه‌گیری کرونا و حوادث مرتبط در بازارهای مالی همچنان در سال ۲۰۲۱ ادامه پیدا کند. هنوز هم دلایلی برای بدبینی به شرایط آینده وجود دارد و اگر فکر می‌کنید جهان با چالش‌هایی در سال آینده مواجه خواهد شد، این صندوق برای شما مناسب است!

این صندوق از سهم‌های زیر تشکیل شده است: Netflix Inc (NFLX)، Twitter Inc (TWTR)، Uber Technologies Inc (UBER)، FedEx Corporation (FDX)، eBay Inc (EBAY)، Apple Inc (AAPL)، Facebook Inc (FB)

صندوق تکنولوژی حرفه‌ای
صندوق تکنولوژی حرفه‌ای
درآمد سال قبل 37.2%
  • حداقل سرمایه‌گذاری 1000 USD
  • دوره‌ی سرمایه‌گذاری: از 3 ماه تا یک سال

این صندوق از سهم‌های پیش‌گامان های‌تک که بهترین عملکرد را در این صنعت داشته‌اند، تشکیل شده است. مدیریت سرمایه‌گذاری حرفه‌ای به شما اجازه می‌دهد تا وقتی بازار افت می‌کند، ضرر نکنید و بتوانید سودتان را به حداکثر برسانید. سرمایه‌گذار، تصویر کاملی از اتفاقاتی که می‌افتد را در اختیار دارد و هروقت که بخواهد می‌تواند پولش را برداشت کند یا مقدار سرمایه‌گذاری‌اش را افزایش دهد.

این صندوق از سهم‌های زیر تشکیل می‌شود: Apple Inc (AAPL)، Microsoft Corporation (MSFT)، Qualcomm Incorporated (QCOM)، Oracle Corporation (ORCL)، Alphabet Inc Class A (GOOGL)، Hewlett Packard Enterprise Co (HPE)، International Business Machines (IBM)

توجه!

سودی که در مثال‌ها برای گذشته‌ی محصولات مالی آورده شده و کارایی مالی‌شان، لزوما در آینده وجود نخواهد داشت. اعداد مربوط به تمام محصولات سرمایه‌گذاری بر حسب دلار آمریکا بیان شده‌اند.

ما را دنبال کنید (در شبکه های اجتماعی)