۴ قدم برای رسیدن به پولتان

لازم نیست دنبال پول بدوید – بگذارید پول به سمت شما بیاید.

آریستوتل اوناسیس، میلیاردری که کارش را با ۶۰ دلار شروع کرد.

حساب باز کنید

مرحله ۱

یک کارگزاری انتخاب کنید

انتخاب یک کارگزاری که در آنجا حساب معاملاتی باز می‌کنید و معامله می‌کنید، مرحله بسیار مهمی است. در اینجا دو معیار اصلی مهم هستند: مطمئن بودن کارگزاری و کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهد.

چرا شرکت کارگزاری NordFX را انتخاب کردیم:

 • ۱۵۰۰۰۰۰ مشتری از تقریباً ۱۹۰ کشور در طول ۱۵ سال کار این شرکت، حساب بازکرده‌اند.
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال، این کارگزاری اصلاً هک نشده است و در کل عمر NordFX حتی یک سِنت از اموال مشتریان از بین نرفته است.
 • این شرکت بیش از ۵۰ جایزه و نشان معتبر حرفه‌ای را دریافت کرده و در سال‌های ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به‌عنوان «مطمئن‌ترین کارگزاری» انتخاب شده است.
 • NordFX در سال‌های ۲۰۱۷، ۲۰۱۸، ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به‌عنوان «بهترین کارگزاری برای معامله ارز دیجیتال» انتخاب شده است.
بیشتر بدانید

مرحله 2.

یک حساب معاملاتی باز کنید

ما افتتاح حساب معاملاتی Pro در کارگزاری NordFX را توصیه می‌کنیم که هم برای معامله‌گران مبتدی مناسب است و هم حرفه‌ای‌های با تجربه

با داشتن یک حساب:

 • در NordFX نه‌تنها با ارز دیجیتال بلکه با ارزهای رایج، طلا، نقره، نفت، شاخص‌های سهام و سهم‌های بزرگ‌ترین شرکت‌های جهان نیز می‌توانید معامله کنید.
 • نه‌تنها از رشد این دارائی‌ها می‌توانید سود کسب کنید بلکه از افت آنها نیز می‌توانید درآمد داشته باشید.
 • می‌توانید خودتان معامله کنید یا از روبات‌های معاملاتی استفاده کنید یا از کپی‌کردن معاملات معامله‌گران حرفه‌ای به‌صورت کاملاً خودکار استفاده کنید.

و مهم‌ترین نکته:

 • حتی اگر قیمت بیت‌کوین در حد ۵۰۰۰۰، ۷۵۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰۰ دلار آمریکا باشد فقط به ۱۵۰ دلار آمریکا نیاز دارید تا یک معامله را باز کنید و بیت‌کوین را بخرید یا بفروشید!
 • با داشتن فقط ۲۵۰ دلار آمریکا در حسابتان می‌توانید تا ۲۵۰۰۰۰ دلار در بازار فارکس معامله کنید!

این یک داستان تخیلی نیست! این واقعیت بازارهای مالی است!

علاوه بر حساب Pro (واریز از ۲۵۰ دلار) می‌توانید حساب Fix (واریز از ۱۰ دلار) یا حساب Zero (واریز از ۵۰۰ دلار) را نیز انتخاب کنید.

مرحله 3.

دانلود پلتفرم معاملاتی

پلتفرم معاملاتی، یک برنامه کامپیوتری ویژه است که با آن می‌توانید از کامپیوتر خانگی، لپ‌تاپ، موبایل هوشمند یا تبلت معامله کنید.

 • NordFX محبوب‌ترین پلتفرم متاتریدر ۴ را به مشتریانش ارائه می‌کند که اگر نگوییم کامل‌ترین پلتفرم است، به راه‌حل آنلاین کامل برای معامله در بازارهای مالی، کامودیتی و سهام نزدیک شده است. متاتریدر ۴ به دلیل گسترده‌ترین فرصت‌های تحلیل تکنیکال، ده‌ها اندیکاتور داخل برنامه و هزاران اندیکاتوری که به شکل خاص برای این پلتفرم تهیه شده‌اند، یک‌سروگردن از سایر پلتفرم‌ها بالاتر است.
 • این پلتفرم نه‌تنها فرصت‌های عالی برای معامله مستقل به شما می‌دهد بلکه فرصتی برای معامله خودکار با استفاده از مشاوران ویژه متخصص کامپیوتر یا کپی‌کردن معاملاتی از معامله‌گران حرفه‌ای را به شما می‌دهد.
دانلود متاتریدر ۴

مرحله 4.

می‌توانید همین حالا معامله را شروع کنید!

یا شیوه معامله کردن را از حرفه‌ای‌ها بیاموزید. در بخش آموزش و در «میز کار معامله‌گر» در وب‌سایت NordFX می‌توانید اطلاعات مفیدی را درباره چگونگی چندبرابر کردن سودتان به دست بیاورید. البته معامله در بازارهای مالی پرخطر است و شاید به از دست رفتن کامل پول‌های واریزی‌تان منجر شود.

هشدار: این مطالب سرمایه‌گذاری به افرادی نیستند که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند و هدف از انتشار این مطالب فقط اطلاع‌رسانی است. معامله در بازارهای مالی پرریسک است و شاید به ازدست‌رفتن کامل پول‌های سرمایه‌گذاری شده ختم شود.