حساب‌های RAMM هم برای معامله‌گران و هم برای سرمایه‌گذاران، مزایایی ارائه می‌کنند که نمی‌توان از آن‌ها چشم پوشید.
محافظت از سرمایه‌ی سرمایه‌گذار سرمایه‌گذاران میزان حفاظت از سرمایه‌شان را مشخص می‌کنند. تک به تک پوزیشن‌های معاملاتی، با این سطح تنظیم می‌شوند.
امکان توزیع ریسک با این سرویس می‌توانید چندین استراتژی معاملاتی را به طور همزمان اجرا و در آن‌ها سرمایه‌گذاری کنید. مبلغ سرمایه‌گذاری، تنها با قابلیت‌های مالی سرمایه‌گذار محدود می‌شود.
امکان معامله‌گری مستقل شما به عنوان یک معامله‌گر، می‌توانید به طور دستی یا با استفاده از «مشاوران» (Advisors) معامله کنید. همچنین، می‌توانید سیستمی برای مدیریت ریسک‌تان داشته باشید که حتی در کم‌سودترین حرکت‌ها، باعث شود سود کسب کنید.
ورود با کمترین محدودیت‌ها امکان شروع با کمترین الزامات: برای این که استراتژی‌تان شروع به کار کند، حداقل باید ۵۰ دلار در حساب‌تان داشته باشید. می‌توانید فرآیند سرمایه‌گذاری را با ۱۰ دلار آغاز کنید.
محدودیتی برای تعداد حساب‌ها وجود ندارد. تعداد حساب‌های معامله‌گری و سرمایه‌گذاری در سرویس RAMM محدود نیست. به این ترتیب، معامله‌گران می‌توانند سیستم‌های مختلف معاملاتی را امتحان کنند و سرمایه‌گذاران، می‌توانند سبد سرمایه‌گذاری‌ای واقعی بسازند.
بهترین شرایط معاملاتی در بازار ما این فرصت را فراهم کرده‌ایم که با تمام شرایط و ابزارهای معاملاتی (که شرکت ارائه‌شان می‌کند) کار کنید. این شرایط شامل معامله با اهرم ۱:۱۰۰۰ و معامله‌ی ارزهای دیجیتال است.
باز کردن حساب RAMM
طرز کار
باز کردن حساب RAMM
سرمایه‌گذار
حداقل مبلغ سرمایه برای یک سرمایه‌گذار
معامله‌گر
حداقل مبلغ سرمایه برای یک معامله‌گر
کپی کردن معاملات و استراتژی‌های معامله‌گران
درجه‌بندی
به وجود آوردن استراتژی و دریافت سرمایه
مقایسه‌ی پارامترهای خدمات سرمایه‌گذاری
RAMM PAMM LAMM MAM Signals MQL
۱۰۰ درصد دقت در کپی کردن
اجرای فوری دستورات معاملاتی
به مقدار سرمایه‌گذاری بستگی ندارد
محدود کردن ضرر
مدیریت ریسک اتوماتیک
اجرای دقیق مسئولیت‌های مدیران و سرمایه‌گذاران
امکان تنظیم پارامترهای سرمایه‌گذاری و مدیریت دارایی برای هر شخص
امکان توزیع سرمایه
امکان معامله‌ی مستقل در حساب سرمایه‌گذاری